Selaimesi on vanhentunut, ja voi vaikuttaa sivun toimivuuteen.
Osta 20 eurolla ja saat

-25% KAIKISTA villavaatteista

Voimassa myymälöissä ja verkossa 26.11. asti, eikä sitä voi yhdistää muihin tarjouksiin. Ei koske kashmiria tai PO.P Second Handia. Alennus lasketaan kassalla.

Lue lisää
Rajaa
148 Tuotetta
Lajittele
1
2
3
Näytä 64/148 Tuotetta
 
Be the first to know!

Liity jäsenkesi

JOULUN

PYJAMAT

VIERAILE

JOULU-MYYMÄLÄSSÄMME

UUTTA

VAUVA

Enemmän suosikkeja

OTA 3, MAKSA 2

Black friday

Black Friday koko viikon! Valmistaudu uuteen vuoteen lastenvaatteilla, jotka kestävät rakkautta pitkään. Mallistomme on täynnä kestäviä vaatteita, jotka on valmistettu luomupuuvillasta ja sertifioiduista materiaaleista. Näissä vaatteissa lapset saavat olla lapsia. Lastenvaatteemme on valmistettu kestävistä materiaaleista ja niissä on hyvä muotoilu sekä fiksuja ratkaisuja, jotka mahdollistavat pitkän ja useamman lapsen käytön. Tavoitteenamme on, että jokainen vaatteemme kestäisi vähintään kolmen lapsen käytön.

Tartu tilaisuuteen ja hyödynnä Black Friday -etumme. Hanki tarvittavia vaatteita talvivaatekaappiin. Suojaavia ulkovaatteita, fiksuja villavaatteita, pehmeitä suosikkeja kotoiluun ja juhlavaatteita jouluun.

Toivomme, että pidät ostamistasi vaatteista ja käytät niitä mahdollisimman pitkään, ja että pieneksi jäätyään vaatteet siirtyvät seuraavalle lapselle ja sitä seuraavalle. Kutsumme tätä kestäväksi designiksi!

asdsadsad